Śląskie Centrum Sportu
i Rekreacji Wodnik
Śląskie Centrum Sportu i Rekreacji Wodnik

Wodny Park Tychy

Klub Wodnik 29 zaprasza do Wodnego Parku Tychy…

Oto najnowocześniejszy aquapark na Śląsku! To obiekt, który jest dumą dla pływackiego świata. Tutaj nauka pływania staje się prawdziwą przygodą i niesamowitym przeżyciem dla każdego dziecka. Znajdziesz tu unikatowe atrakcje, które pozwolą odprężyć się całej rodzinie, spędzić czas na zabawie i zapewnią relaks wszystkim, niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania. To miejsce dla każdego!

Właśnie w Wodnym Parku Tychy szkoła pływania Wodnik prowadzi zajęcia pływackie przez 7 dni w tygodniu. Każdego dnia możesz dołączyć do tych niesamowitych zajęć. Stawiamy na unikalne i spersonalizowane ćwiczenia, podczas których rozwija się cały organizm przy świetnej zabawie. Nauka pływania dla niemowląt, pływackie przedszkole, nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych – i Ty możesz skorzystać z opieki oraz wiedzy naszych najlepszych instruktorów.

Skorzystaj z bezpłatnej lekcji dla Twojego dziecka!

Zapisz dziecko na zajęcia albo organizowane cyklicznie dni otwarte.

Zapraszamy na te zajęcia grupowe, które dadzą niesamowitą energię, motywację i satysfakcję, przy pozytywnym wpływie na Twoje zdrowie oraz organizm.

Do wyboru:

  • Aquacycling
  • Aqua body power
  • Aqua fit and dance

Zapraszamy! Nie czekaj dłużej!

Sikorskiego 20, 43-100 Tychy

Nasi sponsorzy i partnerzy:

Aktualności

Galeria

slaskie plywanie

Zapisy na lekcje pływania